O nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Konsultacje z Członkami ŚRLGD i lokalną społecznością dotyczące zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju

W załączeniu przedstawiamy Państwu projekt z dnia 17.06.2019 roku dotyczący zmian zapisów w Lokalnej Strategii Rozwoju w zakresie przesunięć finansowych między przedsięwzięciami "Podejmowanie działalności gospodarczej" i "Rozwój działalności gospodarczej" .

Uzasadnienie zmian:

Zmiany Lokalnej Strategii dotyczą: zapisów związanych z przesunięciami środków finansowych, zapisów liczbowych we wskaźnikach, zmianą nazw wskaźnika, zapisów w Planie Komunikacji  (od str. 36 do str. 80). Zaproponowane zmiany są zalecane przez Samorząd Województwa; związane są z potrzebą sprawniejszego wdrażania LSR, dużym zainteresowaniem potencjalnych wnioskodawców działaniem "Rozwój działalności gospodarczej".

Prosimy o Państwa uwagi  do projektu, czekamy na nie do dnia 25.06.2019 roku, prosimy przesyłać je na adres biuro@swietokrzyskalgr.pl.18 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Konsultacje z Członkami ŚRLGD i lokalną społecznością dotyczące zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju

Uczestnictwo Świętokrzyskiej RLGD w Lokalnym Kiermaszu Ekonomii Społecznej w Jędrzejowie

Przejdź do - Uczestnictwo Świętokrzyskiej RLGD w Lokalnym Kiermaszu Ekonomii Społecznej w Jędrzejowie

Dnia 11.06.2019 roku Świętokrzyska RLGD uczesniczyła w Lokalnym Kiermaszu Ekonomii Społecznej organizowanym przez Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Kultury w Jedrzejowie i obejmowało prezentacjię stoisk wystawienniczych podmiotów ekonomii społecznej oraz konferencję poruszającą m.in. temat dofinansowania projektów w konkursach społecznych.

Pracownicy biura ŚRLGD na stoisku udzielali informacji o działalności grupy, możliwości dofinansowania do projektów w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze, rozdawali ulotki informacyjne, gadżety.

13 czerwca 2019


Informacja o czasie pracy biura Włoszczowa

Informujemy Państwa, iż w dniach od 7.06.2019 roku do dnia 11.06.2019 roku biuro Włoszczowa będzie zamknięte.

Zapraszamy do biura Jędrzejów. Za utrudnienia przepraszamy.

6 czerwca 2019


Informacja o czasie pracy biura Włoszczowa

Informujemy Państwa, iż w dniu 3.06.2019 roku (poniedziałek) biuro Włoszczowa będzie zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy.

 

3 czerwca 2019