Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na stronie ŚRLGD!

Artykuły

Informacja o czasie pracy biura Włoszczowa

Szanowni Państwo, Interesanci -

informujemy, iż od dnia 19 czerwca 2018 roku biuro we Włoszczowie będzie czynne jedynie w każdą środę w godzinach 7.20 - 15.20 - do odwołania.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

22 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Informacja o czasie pracy biura Włoszczowa

Wyniki naboru nr 1/2018 oraz nr 2/2018

Miło nam poinformować, iż wszyscy Wnioskodawcy, którzy złożyli projekty ma konkursy nr 1/2018 tj. Podejmowanie działalności gospodarczej oraz nr 2/2018 tj. 2/2018 "Promowanie, zachowanie lub upowszechnianie rybackiego dziedzictwa kulturowego" uzyskali, decyzją Rady ŚRLGD, dofinansowanie na realizację swoich wniosków.

Dokumentację z posiedzenia Rady wraz z listami rankingowymi znajdziecie Państwo w załączeniu.

18 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Wyniki naboru nr 1/2018 oraz nr 2/2018

Samorządy powiatu włoszczowskiego dostaną pieniądze unijne na rozwój turystyki i rekreacji

Blisko 1 milion złotych z Unii Europejskiej otrzymają gminy powiatu włoszczowskiego, które napisały najlepsze wnioski na tworzenie i rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. Zobaczcie, co ciekawego powstanie w powiecie Włoszczowskim.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Echa Dnia w linku poniżej

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/wloszczowa/a/samorzady-powiatu-wloszczowskiego-dostana-pieniadze-unijne-na-rozwoj-turystyki-i-rekreacji,13240276/

 

13 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Samorządy powiatu włoszczowskiego dostaną pieniądze unijne na rozwój turystyki i rekreacji

Rekrutacja uczestników - wyjazd studyjny do LGR Bielska Kraina w dniach 19-20 czerwca 2018 roku

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wyjeździe studyjnym  do LGR Bielska Kraina (woj. śląskie), którego głównym celem jest wymiana doświadczeń w zakresie chowu i hodowli ryb oraz stosowania dobrych praktyk w rybactwie. Wyjazd jest realizowany w ramach projektu współpracy pomiędzy 3 grupami: LGR Bielska Kraina, Oz "Partnerstwo pre Mas Terchowska Dolina oraz Świętokrzyska Rybacka LGD.

Wyjazd jest kierowany do przedstawicieli sektora rybackiego, przedstawicieli LGD, osób z grupy defaworyzowanej (do 40 roku życia).

W programie wyjazdu znajdą się m.in: zwiedzanie gospodarstw rybackich, zwiedzanie Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej, rejs po Jeziorze Żywieckim, zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec, Radiostacji Gliwice, kopalni GUido.

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca 2018 roku. Karta zgłoszeniowa w załączeniu. Zgłoszenie można przesłać e-mailem: biuro@swietokrzyskalgr.pl lub dostarczyć osobiście do biura we Włoszczowie lub Jędrzejowie, w godzinach ich pracy.

12 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Rekrutacja uczestników - wyjazd studyjny do LGR Bielska Kraina w dniach 19-20 czerwca 2018 roku